Post Archive

Listopad 2016

Solar Roof - Elon Musk
Dachy

Kilka dni temu w Solar City – miasteczku zbudowanym na potrzeby nowego przedsięwzięcia firmy Tesla, Elon Musk zaprezentował jak wyglądać będzie przyszłość instalacji solarnych. Dach słoneczny w wykonaniu Tesla to jednak nie tylko panele nowej generacji, ale cały system pozwalający na kompleksowe zarządzanie systemem elektrycznym domu.

Read More
DachyWokół domu

Koniec jesieni to ostatni dzwonek na to, aby dobrze przygotować się na nadejście mrozów. Zima bowiem to trudny okres dla całego naszego domu – nie tylko rosnących w ogrodzie roślin, czy pozostawianych na tarasie sprzętów. To także prawdziwe wyzwanie dla naszego dachu oraz orynnowania.

Read More
Dachy

Budując i wykańczając dom jest dziś w czym wybierać. Każdy, nawet najmniejszy element może stanowić o tym, jaki będzie efekt końcowy inwestycji. A tym, co nierzadko decyduje o estetycznym wykończeniu domu jest jej dach. A właściwie to, czym został pokryty. Warto więc zainwestować w takie produkty, które będą nie tylko

Read More
Budowa domu

Budowa domu to poważne przedsięwzięcie. Wszystko trzeba sobie dobrze zaplanować i policzyć. Nie zapominając przy tym o marginesie czasowym związanym z opóźnieniami oraz finansowych wynikającym z dodatkowych, nieprzewidzianych wydatków. Niestety nie wszystkim, którzy rozpoczynają budowę domu, dane jest wprowadzić się do niego. Czasem wynika to ze złych kalkulacji, czasem z

Read More
Budowa domu

W budownictwie mieszkalnym kończy się czas will, dworków i ekstrawagancji. W ostatnim czasie Polacy postawili głównie na tradycyjną bryłę, przeszklenia i niewielką powierzchnię nowych domów. Jednocześnie nadal rośnie liczba osób, które nie tylko marzą o własnym domu, ale realizują te marzenia.

Read More
26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy
Dachy

W dniach 25-29 października 2016 miały miejsce w Warszawie 26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. Impreza ta po raz pierwszy zagościła w Polsce. Okazało się, że jeśli chodzi o dekarstwo, nie mamy się czego wstydzić. Rodzime ekipy wygrały dwie z trzech rozgrywanych w czasie mistrzostw konkurencji!

Read More