Post Archive

Kwiecień 2017

Łazienki

Nowoczesne łazienki to coraz częstszy wybór Polaków. Bycie w zgodzie z wytycznymi stylu wymaga jednak odpowiedniej aranżacji oraz zwrócenia uwagę na detale. Takie jak choćby wybór rozwiązań przy kabinie prysznicowej. Jedną z najlepszych opcji jest w tym wypadku odwodnienie liniowe, które nie tylko zachwyca prostotą, ale także funkcjonalnością.

Read More
Budowa domu

Domy modułowe to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o szybkim wprowadzeniu się do własnych czterech ścian. Szybka budowa wcale nie oznacza przy tym niskiej jakości – sprawdzone rozwiązania modułowe nierzadko mają parametry techniczne konkurencyjne dla tradycyjnego budownictwa. Wbrew pozorom i opiniom, dom modułowy wcale nie musi być nudny.

Read More
Budowa domuTrendy budowlane

Nowoczesne technologie w budownictwie mogą dziś znacznie przyspieszyć żmudny proces wznoszenia domu. A właśnie uniknięcie niepotrzebnej zwłoki, która zwykle pociąga za sobą wzrost kosztów budowy oraz stresy. Do rozwiązań najczęściej dziś wykorzystywanych, które ułatwiającą i zwiększają tempo prac należą bloczki keramzytowe.

Read More
Bez kategorii

Mieszkanie z wysokim sufitem to prawdopodobnie to coś normalnego w starych kamienicach w centrach miast. W takim stylu budowano długo – podobne mieszkania powstawały jeszcze w latach 80 minionego wieku, choćby w plombach, które dopełniały zabudowę starówek. Wysoki sufit przestał być jednak modny z najbardziej oczywistego powodu – kosztów utrzymania

Read More