Post Archive

Sierpień 2017

AktualnościBudowa domu

Budowa domu wiąże się z koniecznością poniesienia bardzo wysokich kosztów. Nie wszyscy wiedzą jednak, że znaczną ich część można odzyskać – wystarczy złożyć odpowiedni wniosek. Dziś piszemy, kto i jak może ubiegać się o zwrot wydatków przeznaczonych na budowę.

Read More
AktualnościTrendy budowlane

723 m kw. – tyle powierzchni biurowej zostało wynajęte w Polsce w pierwszej połowie 2017 roku. Nie da się ukryć, że jak dotąd to najlepszy wynik w historii. Szanse na pobicie tego rekordu są jednak spore, bo, jak podaje firma doradcza JLL, obecnie w budowie jest aż 1,8 mln m

Read More
Dom niskoenergetyczny
Budowa domuTrendy budowlane

Dom niskoenergetyczny to marzenie wielu miłośników ekologii. Dzięki niemu jest bowiem nie tylko taniej, ale także znacznie “zdrowiej” dla środowiska naturalnego. Niestety, w społeczeństwie nadal funkcjonuje wiele mitów związanych z budynkami niskoenergetycznymi. Dziś rozprawimy się z tymi najbardziej popularnymi.

Read More
Blachy Prószyński
Aktualności

Firma Blachy Pruszyński zdobyła w tym roku prestiżowy tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w aż trzech kategoriach: pokrycia dachowe lekkie, systemy rynnowe i Champion.

Read More
Galeco PVC
Bez kategorii

Estetyczne wykończenie dachowego okapu to trend, który od jakiegoś czasu ma swoich miłośników. Co więcej, nie tylko wygląda świetnie, ale także pełni szczególnie istotną funkcję ochronną – zabezpieczenie konstrukcji dachu. Warto więc zastanowić się nad tym, czy i naszej połaci nie przyda się podbitka lub nadbitka.

Read More