Post Archive

Luty 2018

Bloczki keramzytowe
Budowa domuTrendy budowlane

Keramzyt to coraz bardziej popularny materiał budowlany. Czym jest? Jak powstaje? Do czego służy i dlaczego warto przemyśleć jego użycie? Oto kilka najważniejszych informacji na temat tego interesującego budulca.

Read More
Budowa domu

Projektując lub wybierając dom swoich marzeń, jedną z najważniejszych rzeczy, na jaką należy zwrócić uwagę jest układ pomieszczeń. Zależy on od wielu czynników, a te najważniejsze to oczywiście liczba domowników, a także układ domu w stosunku do stron świata – a co za tym idzie, jego oświetlenie.

Read More
4 Design Days
Aktualności

Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz katowicki Spodek są gospodarzami targów 4 Design Days, czyli wydarzenia poświęconego najbardziej pomysłowym sposobom na urządzenie domów i mieszkań. Interesujących tematów oraz prawdziwych inspiracji nie brakuje – co więc przede wszystkim zachwyca w najbardziej aktualnych trendach aranżacji wnętrz?

Read More
Budowa domu

Budowa domu to wiele dylematów – jednym z najważniejszych jest wybór odpowiedniego projektu budynku. Inwestorzy ceniący sobie oszczędności, a także świetnie sprawdzone rozwiązania nierzadko sięgają po gotowe projekty. Bo wymarzony dom znaleźć można także w biurach projektowych, unikając przy tym trudnego procesu tworzenia wszystkiego od podstaw.

Read More