Trendy budowlane

Galeco.Global – co to takiego?

Słowo „globalny” w najprostszym ujęciu oznacza ogólnoświatowy lub obejmujący cały świat. Termin ten można również odnosić do firm czy organizacji, które swoim wpływem obejmują więcej niż jedno Państwo.

W Polsce istnieją firmy różnych branż, które można uznać za globalne czy międzynarodowe. Jedna z nich jest firma Galeco.

Jest to firma z prywatnym kapitałem zakładowym, która powstała w Krakowie w 1996 r. Przedmiotem jej działalności jest przede wszystkim produkcja systemów rynnowych półokrągłych, a od niedawna system rynnowych o profilu kwadratu, a także elementów do instalacji dachów płaskich.

Firma Galeco początkowo działała na terenie Polski rozwijając krajową sieć dystrybucji, która w chili obecnej oparta jest na ośmiu biurach handlowych, które zajmują się sprzedażą w kanale B2B. Przed ponad 20 lat Galeco rozwijało się w duchu innowacyjności, która polegała na niestandardowym, bo partnerskim podejściu zarówno do dostawców, klientów jak i do konkurencji. Mimo dobrych relacji z konkurentami, właściciele firmy oraz zarząd dożyli do wyprzedania rywali na rynku poprzez wprowadzanie dotąd niespotykanych rozwiązań w swojej branży.

Równolegle firma rozwijała sprzedaż eksportową budując na rożne sposoby sieć dystrybucji poza Polską. W chwili obecnej Galeco posiada własne spółki zależne na Ukrainie, w Rosji, Na Węgrzech oraz Na Białorusi. Mimo że rynki wschodnio-europejskie są najlepiej zagospodarowane, Galeco posiada również swoich dystrybutorów na terenie innych Państw europejskich, a także w Kanadzie czy Korei.

Aspiracje firmy sięgają jednak jeszcze dalej w propagowaniu uśmiechniętego profilu rynny. Firma rozpoczęła komunikację pod nazwa Galeco Global – jako firmy globalnej, międzynarodowej z aspiracjami.

Previous post

Wiosenne przycinanie drzew

Next post

Przeszklenia okienne i tarasowe od idei do montażu

The Author

Horalka

Horalka

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *