Aktualności

Konkurs tylko dla kreatywnych architektów

Architekt z natury powinien być osobą kreatywną, a co najmniej ciekawą świata, poszukującą nowinek branżowych, innowacyjnych rozwiązań, oraz chętną do samokształcenia i doskonalenia umiejętności. Trzeba spełnić te warunki, aby utrzymać się na wymagającym rynku pracy oraz móc konkurować z najlepszymi.

Bardzo dobrze znane przysłowie mówi „kto się nie rozwija, ten się cofa” i dotyczy ono również branży budowlanej i architektonicznej, gdzie rozwój technologii i propagowanie coraz to nowszych rozwiązań powoduje, że czasem ciężko nadążyć za obowiązującymi trendami.

Rzecz może wydawać się prozaiczna, ale ten temat również dotyczy rynien, systemów z pozoru nudnych, w których aspekcie już raczej nic nie można nowego wymyślić.

Jeden z polskich producentów orynnowania, firma Galeco, jest jednak przeciwieństwem tego stwierdzenia.

„Naszą misją jest wychodzenie o krok na przód i wyprzedzanie konkurencji poprzez innowacyjne podejście do systemów orynnowania. Jeszcze kilka lat temu na rynku istniały tylko rynny półokrągłe, my natomiast jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek kwadratowy system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY możliwy do bezpiecznego montażu w elewacji budynku, dzięki czemu jest on niewidoczny.

Natomiast w kolejnych latach stworzyliśmy kwadratowe rynny ze stali Galeco STAL2 oraz z tworzywa pvc Galeco PVC2 montowane na zewnątrz elewacji, których również nikt wcześniej nie oferował” – mówi Anna Góral Specjalista ds. marketingu Galeco.

Kwadratowe systemy orynnowania dają wiele możliwości nie tylko inwestorom, ale także architektom, m.in. do kreowania nowoczesnych i unikalnych brył budynków. Kwadratowe kształty rynny oraz rury spustowej potrafią w sposób idealny i dyskretny komponować się z całością projektu, tym bardziej, że w niektórych wariantach mogą być po prostu schowane w elewacji.

Oprócz wspomnianych kwadratowych systemów rynnowych Galeco wprowadziło w tym roku do oferty kompleksowy system odwodnienia dachów płaskich za pomocą tzw. setów sprzedawanych  w systemie 3w1. Komplet elementów ułatwia szybki i bezproblemowy montaż wpustów dachowych oraz umożliwia przejście rurą przez attykę za pomocą tzw. adaptera i połączenie go z kwadratowymi rurami spustowymi, które na życzenie również mogą być schowane.

„Te cztery systemy: Galeco BEZOKAPOWY, Galeco STAL2, Galeco PVC2 oraz Galeco DACHY PŁASKIE to tzw. Kwadratowy Świat Galeco dedykowany nowoczesnemu światu budownictwa. Na tej idei zorganizowaliśmy również konkurs dla architektów, w którym należy zaprojektować budynek z jednym z tych systemów odprowadzania wody deszczowej. Na najlepsze prace czekają cenne nagrody w postaci voucherów wartościowych na zakupy na stronie procad.pl” – mówi Anna Góral z Galeco

Zwycięzcy w ramach nagrody będą mogli dokonać zakupu sprzętu, oprogramowania lub zapisać się na specjalistyczne szkolenie organizowane przez firmę Procad. Konkurs rozpoczął się sierpnia 2018 r. i potrwa do 30 kwietnia 2019 r. Wszelkie szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.galeco.pl

Previous post

Letnie burze i ochrona domu

Next post

Jak zabezpieczyć bramę wjazdową i garażową przed włamaniem?

The Author

Horalka

Horalka

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *