Aktualności

Największe targi budownicze w woj. lubuskim

Inwestorzy z województwa lubuskiego pod koniec lutego będą mieć szansę na to, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w budownictwie oraz aranżacji wnętrz. 24-26 lutego w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędą się bowiem największe w tym regionie Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które chętnie odwiedzane są nie tylko przez specjalistów z branży, ale także zwiedzających.

Targi w Drzonkowie to idealne miejsce do tego, aby sprawdzić co w trawie piszczy. Inwestorzy planujący budowę lub remont nie będą mogli narzekać na brak inspiracji – w halach Ośrodka wystawiać będzie się kilkudziesięciu wystawców branży architektoniczno-budowlanej, którzy zaprezentują nowoczesne rozwiązania, technologie oraz materiały budowlane. Odwiedzający będą mieć mogli jednak nie tylko zapoznać się z aktualną ofertą, ale także nabyć produkty, negocjując ceny i warunki sprzedaży.

W ofercie Targów nie brakuje żadnego ważnego działu budowlanego. Do tych obszarów, które rokrocznie cieszą się największym zainteresowaniem odwiedzających należą przede wszystkim: gotowe projekty budowlane, stolarka drzwiowa i okienna, materiały wykończeniowe i izolacyjne, pokrycie dachowe, a także sprzęt oraz systemowe rozwiązania zastosowania odnawialnych źródeł energii. Nie zabraknie także specjalistów, którzy oferować będą swoje usługi.

Jednak drzonkowskie Targi to nie tylko wystawy i przegląd nowoczesnych rozwiązań budowlanych i architektonicznych. To też wiele imprez towarzyszących, w tym pokazy produktów oraz konkursy organizowane z myślą zarówno o zwiedzających jak i wystawcach. W trakcie Targów odbędzie się także konferencja (25 lutego) Lubelskiej Izby Budownictwa, która poświęcona będzie różnym formom budownictwa mieszkaniowego – będzie ona szczególnie atrakcyjna z punktu widzenia osób planujących kupno, wynajem lub budowę własnego domu czy mieszkania bądź starających się o przyznanie lokalu z zasobów miejskich. W trakcie konferencji podane zostaną szczegóły dotyczące realizacji w regionie programu „Mieszkanie Plus”, zaprezentują się także lokalni deweloperzy.

Więcej informacji na temat Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz znaleźć można na stronie lct-bis.pl.

Previous post

Remont dachu nie taki straszny

Next post

Inwestorzy nadal wolą pozwolenia

The Author

spotlab

spotlab

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *